Bioenerji nedir Hangi Hastalıklara uygulanabilir?

Facebook
Twitter
Google+
Whatsapp
BİOENERJİ NEDİR ?

Bioenerji kainatta var olan hayat, canlılık ve yaşam akımıdır. ‘’Hayy’at enerjisi dir. Bilimsel bir çalışma olup #kirlian fotoğrafçılık tekniğinde kullanılan ölçüm cihazlarıyla somut olarak görüntülenmektedir. Yaşam enerjisin çakralara aktarılarak çakralarda oluşan blokajların açılması, enerjitik frekansların ve enerji bedenin yeniden dengelenmesi sayesinde kişinin ruhsal fiziksel zihinsel alanlarda yaşadığı sorunlarda şifalanmasına yardımcı olmaktadır.

Manevi ilimler tarafından bakacak olursak esmaül hüsnalardan;
El-Hayy esmasının tecellisidir.
El-Hayy esmasının anlamı nedir diyecek olursak: Daima diri olan, her şeye hayat ve can veren, sonsuz, sınırsız bir hayatın sahibi olan, her şeyi bilen ve her şeye gücü yeten, gerçek hayat sahibi olan demektir.
Bu merteye Hayat Mertebesi denir. Bu mertebeye sahip olanlara Abdulhayy denir. Abdullhay ise; Daime diri olan ebedi hayat sahibi, herşeye gücü yeten cenab-ı Allahın kulu demektir.


BİOENERJİ HANGİ HASTALIKLARA UYUGULANIR ?

Kanser, yağ bezesi, kistler, depresyon, fibromiyalji, çeşitli ağrılar, migren, eklem rahatsızlıkları, mafsal, mide rahatsızlığı, beyin felci, kalp damar tıkanıklığı, prostat, kısmi felç, böbrek, bel boyun sırt ağrılar, omatizma, kireçlenme, tümör, kas güçsüzlüğü, Kronik yorgunluk sendromu, denge bozukluğu, kısırlık, kıkırdak kırılması gibi birçok rahatsızlıklarda uygulandığında başarılı sonuçlar alınmıştır.

BİO ENERJİ TIBBININ DÜNYADA KULLANIMI

abd, çin, japonya, rusya federasyonu, kazakistan, kırgızistan, azerbaycan, batı avrupa devletleri, bilhassa ingiltere, ve bazı arap ülkelerinde bio enerji tıbbı geniş çapta hizmet etmeye başlamıştır.

27 Şubat 2020 Özgül YILDIZ Tarafından Bioenerji kategorisinde oluşturuldu. 898 kez görüntülendi
Etiketler :

YorumlarSosyal Media

  • Facebook/elfisifa
  • instagram/elfisifa
  • Twitter/elfisifa
  • Google/elfisifa
Burada verilen bilgiler ve yapılan çalışmalar, hiç bir şekilde tıbbi tavsiye, teşhis ve tedavi değildir, yerine geçmez.

ozgulyildiz.com © Tüm hakları saklıdır | Tasarım ve uygulama Asmbly Idea