Bolluk bereket çalışması 8.03.2019

Facebook
Twitter
Google+
Whatsapp
1. Almayı Öğrenin
“Ben vermeyi çok severim ama almak beni rahatsız eder” diyen insanlardansanız şunu bilmenizi isterim: Bolluk enerjisi sizi ziyaret etmeyecek. Bolluk enerjisi vermek için var, almak istemeyene niye gitsin! Siz istenmediğiniz yere gider misiniz?

Vermek iyidir, ve eğer almasını da biliyorsanız bu durum bolluğu çekmenizi destekleyecektir. O yüzden almanın da vermek kadar doğal olduğunu bilin. Bir yandan aldıklarınızı hak ettiğinizi bilmeli, hatta tüm benliğinizde bunu hissetmelisiniz.

2- Para şahane bir şeydir!
Bu topraklarda yetişirken parayla ilgili çok sağlıksız fikirlere kapılabiliyor insan. 80’lerin banker furyası, 90’ların içi boşaltılan bankaları, milleti kazıklayarak zengin olan tüccar tiplemeleri…vs. E zaten kendimizi bildiğimizden bu yana kirli para hayatın içinde.

Bir dakika! “Kirli para” mı dedim? Hayır, bunu unutalım. Kirli para yoktur, kirli insan vardır. Bazı insanlar her zengini “Kim bilir bu parayı ne canlar yakarak kazandı” diye yaftalamaya bayılıyor.

İyi haber şu: Para nötr bir enerjidir. Onun iyi mi kötü mü algılanacağı sadece size bağlıdır. Gani gani parayı tertemiz bir şekilde de kazanabilir ya da paranızı doğru kullanarak zengin olabilirsiniz. Benzerin benzeri çektiği evrende “Ben iyiyim, para kötü” diye düşünüyorsanız para size gelmez! Bu düşüncenizi değiştirmelisiniz.

3- Sözlerinize dikkat edin
kelimelerin gücü
Sözcüklerin gücü vardır, buna inanın
Power Coaching’in olarak her yıl etkinliklerine Türkiye’den katılımcıları götürdüğümüz Anthony Robbins’in (bu yılın programını bilmek isterseniz bana yazın: [email protected]) anlatılarının önemli bir bölümü seçtiğimiz sözcüklerle ilgilidir.

Sözcükler sihirlidir ve gerçekten çok güçlüdür. Şu cümlelerden bir veya birkaçını sık sık kuruyor musunuz:

1. Ben paraya hiç değer vermem

2. Zaten hep kaybederim

3. Parayla pulla aram yok

4. Gelirdim ama param yok be abi!

5. Para dediğin elimin kiri

Bu ve benzeri sözleriniz parayı ışık hızıyla sizden uzaklaştırır. Bilinçaltınızı bu sözlerle programladıysanız, bilinçaltı bu komutları gerçekleştirmek için sadık bir hizmetkâr gibi canla başla çalışacaktır. Zenginlik, bolluk ve bereket ile ilgili olarak bilinçaltınızı yeniden programlamak için bir profesyonelle (NLP’ye hâkim profesyonel koçlar kıymeti kendinden menkul falcılardan daha iyi sonuç verecektir) çalışmanızı öneririm.

O zamana kadar aşağıdaki olumlama örnekleri de yardımcı olacaktır:

1. Her geçen an para bana artarak geliyor.

2. Bolluk ve bereket içindeyim.

3. Yaşamımda her şey yeterli.

4. Ben bir para mıknatısıyım.

5. Gelen parayı severek alıyorum ve o daha da çok geliyor.

4- Koşulsuz istemeyi alışkanlık haline getirin
Nedense bir isteğimiz olduğunda bunu bazı koşullara bağlamak gibi tuhaf bir alışkanlığımız var. “Şu arabayı satsam da mobilyaları değiştirsem” ,“Muharrem Abi gelse de şu işim bir hallolsa”, “Şu işleri bitirsem de tatile gitsem” gibi bir koşula bağlı cümleleri çok sık kullanıyoruz.

2013 yılının ağustos ayında Datça’ya yazlığa gidiyorduk ve eşim Yeliz Rüzgar, oradan Yunan Adaları’na geçmek istiyordu. Ben de “Zaman bulursak, para ayırırsak” gibi bir sürü koşul sıralamıştı. Yeliz’in yaratım gücü çok yüksektir. Beni susturup “Sen pasaportunu al yanına” dedi ve yüksek sesle niyetini koydu: “Bu tatilde Yunan Adalarını da göreceğiz, Yaradan’ın izniyle oldu bile!”. Datça’ya vardığımızda bana çok kızmıştı zira klasik bir sorumsuz Türk erkeği olarak pasaportumu almayı unutmuştum. Buna rağmen tekneleriyle Palamutbükü’ne gelen bir arkadaşımızın davetini kıramayarak, pasaportsuz ve neredeyse bedelsiz bir biçimde 4 tane Yunan adasını çatır çatır dolaşmışlığımız vardır, Allah sizi inandırsın!

Yani dostlar, diyeceğim o ki isteklerimiz bize birçok farklı yoldan gelebilir, tek bir yola dikkat ve enerjiyi vermek diğer yolları tıkar. Diğer yolları tıkamaya çalışmayın.

5. Yaşamınızda boşluklar yaratın
Neden biliyor musunuz?

eski eşyalar
Eşyalarınızı yenilemek için önce eski eşyalarınızı atmalısınız
Çünkü, evren boşluk sevmez ve mutlaka doldurur. Mesela eviniz tıka basa eşya doluysa ve eşyaları yenilemek istiyorsanız paranızın olmasını beklemeyin. Eşyaları daha en başından atın gitsin! Tabi yaşamınız için gerekenleri de atmayın. Göreceksiniz; kısa bir süre sonra hiç beklemediğiniz bir şekilde yeni eşyalar gelecek. Mesela; elbiseleri mi yenilemek niyetiniz? Eskileri fakirlere verin. Hem fakir insanlar sevinsin, hem de size yeni kıyafetler gelsin

Yaşamınızda yeterince bolluk ve bereket yoksa bunun için yer açıp açmadığınıza bakın. Yaşamda yer açın ki, yenilik ve bolluk yaşamınıza gelsin. Bunun için önce evde kullanmadığınız eşyalarla, eskimiş elbiselerle, uzun suredir birikmiş ıvır zıvırla başlayın.

Bakın; eminim aranızda birkaç şüpheci vardır. Mantık aramayı bırakın, evren mantıklı bir biçimde çalışmaz. Hadise enerji boyutunda ve her şey enerji (E=mc2), o yüzden eskilerinizi atın ve hayatı boşaltın! Siz eskiyi bıraktıkça yeni enerji oraları doldurmaya gelecek, bana güvenin!

04 Nisan 2019 Özgül YILDIZ Tarafından Bioenerji kategorisinde oluşturuldu. 750 kez görüntülendi
Etiketler : bolluk bereket

YorumlarSosyal Media

  • Facebook/elfisifa
  • instagram/elfisifa
  • Twitter/elfisifa
  • Google/elfisifa
Burada verilen bilgiler ve yapılan çalışmalar, hiç bir şekilde tıbbi tavsiye, teşhis ve tedavi değildir, yerine geçmez.

ozgulyildiz.com © Tüm hakları saklıdır | Tasarım ve uygulama Asmbly Idea