Araçlar > Ebced Analizi > Ahmet

Ahmet İsminin Ebced Analizi

Ebced Değeri
53
Arapça Yazılışı
احمد
Esması
Okuma Sayısı
55
Okuma Saati

Jüpiter Saati

Bir kimsenin ismi evveline elif () harfi gelirse cuma günü ecinci alametine uğramış olur. O kimseye iş bu ayeti gün doğmadan evvel iş bu ayeti yazıp üzerinde taşımalıdır ve yedi gün suyunu içmelidir. Biiznillahi teala o mübtela olduğu dertten kurtulur.

Bismillahirrahmanirrahim. Necevtü minel kavmi’zzalimin. Ve yensurakellahu nasren aziza. Feseyefike hümullah. Ve hüve semüul alim.

El Mucib Esmasını günlük olarak Jüpiter Saatinde 55 kez tesbihat olarak okuyabilirsiniz. (Jüpiter saati günün hangi zaman aralığına geldiğini öğrenmek için Esma Saatleri sayfamıza bakabilirsiniz.)

Tam Ebced analizi ile; Kişisel ebced hesabınız yapılarak baskın yönleriniz ve zayıf yönleriniz hakkında bilgi alabilirsiniz. Zayıf yönlerinizi güçlendirmek adına, size özel isminizin esması, baskın esmanız ve en önemlisi kişisel ebcedinize uygun ayetiniz çıkarılmakta olup bu bilgileri nasıl kullanacağınıza dair genel bilgiler verilmektedir. Ayrıca bir birlikteliğiniz var ise eşinizle yada birliktelik düşündüğünüz kişi ile isim ebced uyumu kontrolü de yapılmaktadır.

Ahm ile başlayan benzer isimler

Ahmadı

Ahmer

Ahmed

Ahmet

Farklı Bir isim Sorgulamak istermisiniz?

Son Bakılanlar İsimler
En Çok Bakılan İsimler
© 2023 Elf-i Şifa | Tasarım ve Uygulama asmbly idea & application