Yıldız Günü
Yıldız saati

Araçlar > Ebced Analizi > Hülya

Hülya İsminin Ebced Analizi

Ebced Değeri
647
Arapça Yazılışı
خوليا
Esması
Hülya.
Okuma Sayısı
662
Okuma Saati
Satürn Saati

Satürn Saati

Bir kimsenin ismi evveline hı (خ) gelirse çarşamba günü yılan şeklinde bir nesneden korkmuş olur. O kimseye misk ve zaferan ile birlikte iş bu ayeti yazıp koysunlar. Biiznillah şifa bulur.

Bismillahirrahmanirrahim. Bi hakkı esmaillahi la yedurru maa ismihi şey’ün fil ardı vela fissemai ve hüvessemiül alim. Vela havle vela kuvvete illa billahik aliyyyil azim.

El Mütekebbir Esmasını günlük olarak Satürn Satürn Saatinde 662 kez tesbihat olarak okuyabilirsiniz. (Satürn saati günün hangi zaman aralığına geldiğini öğrenmek için Esma Saatleri sayfamıza bakabilirsiniz.)

Tam Ebced analizi ile; Kişisel ebced hesabınız yapılarak baskın yönleriniz ve zayıf yönleriniz hakkında bilgi alabilirsiniz. Zayıf yönlerinizi güçlendirmek adına, size özel isminizin esması, baskın esmanız ve en önemlisi kişisel ebcedinize uygun ayetiniz çıkarılmakta olup bu bilgileri nasıl kullanacağınıza dair genel bilgiler verilmektedir. Ayrıca bir birlikteliğiniz var ise eşinizle yada birliktelik düşündüğünüz kişi ile isim ebced uyumu kontrolü de yapılmaktadır.

Hül ile başlayan benzer isimler

Hülâgü

Hülagü

Hüldü

Hülya

Farklı Bir isim Sorgulamak istermisiniz?

Son Bakılanlar İsimler
En Çok Bakılan İsimler
© 2024 Elf-i Şifa | Tasarım ve Uygulama asmbly idea & application