Yıldız Günü
Yıldız saati

Araçlar > Ebced Analizi > Hakan

Hakan İsminin Ebced Analizi

Ebced Değeri
752
Arapça Yazılışı
خاقان
Esması
Hakan.
Okuma Sayısı
744
Okuma Saati
Güneş Saati

Güneş Saati

Bir kimsenin ismi evveline hı (خ) gelirse çarşamba günü yılan şeklinde bir nesneden korkmuş olur. O kimseye misk ve zaferan ile birlikte iş bu ayeti yazıp koysunlar. Biiznillah şifa bulur.

Bismillahirrahmanirrahim. Bi hakkı esmaillahi la yedurru maa ismihi şey’ün fil ardı vela fissemai ve hüvessemiül alim. Vela havle vela kuvvete illa billahik aliyyyil azim.

El Muktedir Esmasını günlük olarak Güneş Güneş Saatinde 744 kez tesbihat olarak okuyabilirsiniz. (Güneş saati günün hangi zaman aralığına geldiğini öğrenmek için Esma Saatleri sayfamıza bakabilirsiniz.)

Tam Ebced analizi ile; Kişisel ebced hesabınız yapılarak baskın yönleriniz ve zayıf yönleriniz hakkında bilgi alabilirsiniz. Zayıf yönlerinizi güçlendirmek adına, size özel isminizin esması, baskın esmanız ve en önemlisi kişisel ebcedinize uygun ayetiniz çıkarılmakta olup bu bilgileri nasıl kullanacağınıza dair genel bilgiler verilmektedir. Ayrıca bir birlikteliğiniz var ise eşinizle yada birliktelik düşündüğünüz kişi ile isim ebced uyumu kontrolü de yapılmaktadır.

Farklı Bir isim Sorgulamak istermisiniz?

Son Bakılanlar İsimler
En Çok Bakılan İsimler
© 2024 Elf-i Şifa | Tasarım ve Uygulama asmbly idea & application