Yıldız Günü
Yıldız saati

Araçlar > Ebced Analizi > Lacye

Lacye İsminin Ebced Analizi

Ebced Değeri
44
Arapça Yazılışı
لاجي
Esması
Lacye.
Okuma Sayısı
46
Okuma Saati
Venüs Saati

Venüs Saati

Bir kimsenin ismi evveline lam (ل) harfi gelirse can evinde bir ağrı olur. Besmele ile birlikte iş bu ayeti yazıp üzerinde taşımalıdır biiznillah şifa bulur.

Bismillahirrahmanirrahim. Lev enzelna hazel kurane ala cebelin lereeyte hu haşian mütessaddian min haşyetillah. Ve tilkel emsalü nadribuha linnasi le allehum yetefekkerün. Hüvallahüllezi la ilahe illa hu. Alimül gaybi veşşehadeti hüver rahmanur’r rahim. Hüvella hüllezi la ilahe illa hu. El melikül kuddus’s selamu el müminün’l müheyminu’l azizül cebbarul mütekebbir. Sübhanallahi amma yüşrikün. Hüvellahul halikül bariül musavviru. Lehül esmaul hüsna. Yüsebbihu lehü ma fissemavati velardi ve hüvel aizül hakim.

El Veliyy Esmasını günlük olarak Venüs Venüs Saatinde 46 kez tesbihat olarak okuyabilirsiniz. (Venüs saati günün hangi zaman aralığına geldiğini öğrenmek için Esma Saatleri sayfamıza bakabilirsiniz.)

Tam Ebced analizi ile; Kişisel ebced hesabınız yapılarak baskın yönleriniz ve zayıf yönleriniz hakkında bilgi alabilirsiniz. Zayıf yönlerinizi güçlendirmek adına, size özel isminizin esması, baskın esmanız ve en önemlisi kişisel ebcedinize uygun ayetiniz çıkarılmakta olup bu bilgileri nasıl kullanacağınıza dair genel bilgiler verilmektedir. Ayrıca bir birlikteliğiniz var ise eşinizle yada birliktelik düşündüğünüz kişi ile isim ebced uyumu kontrolü de yapılmaktadır.

Farklı Bir isim Sorgulamak istermisiniz?

Son Bakılanlar İsimler
En Çok Bakılan İsimler
© 2024 Elf-i Şifa | Tasarım ve Uygulama asmbly idea & application