Yıldız Günü
Yıldız saati

Araçlar > Ebced Analizi > Tuncay

Tuncay İsminin Ebced Analizi

Ebced Değeri
471
Arapça Yazılışı
تونج آی
Esması
Tuncay.
Okuma Sayısı
489
Okuma Saati
Merkür Saati

Merkür Saati

Bir kimsenin ismi evveline ta (ت) harfi gelirse pazar günü akşam saatlerinde korkmuş olur. İş bu ayeti yazıp üzerinde taşımalıdır ve yedi gün suyunu içmelidir.

Bismillahirrahmanirrahim. Ve nünezzilü minel kurani mahüve şifaün ve rahmetün lilmüminine. Ehiyyen ehiyeşşühedai şerahiyyen sareteşşühedai bielfin la havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim.

El Fettah Esmasını günlük olarak Merkür Merkür Saatinde 489 kez tesbihat olarak okuyabilirsiniz. (Merkür saati günün hangi zaman aralığına geldiğini öğrenmek için Esma Saatleri sayfamıza bakabilirsiniz.)

Tam Ebced analizi ile; Kişisel ebced hesabınız yapılarak baskın yönleriniz ve zayıf yönleriniz hakkında bilgi alabilirsiniz. Zayıf yönlerinizi güçlendirmek adına, size özel isminizin esması, baskın esmanız ve en önemlisi kişisel ebcedinize uygun ayetiniz çıkarılmakta olup bu bilgileri nasıl kullanacağınıza dair genel bilgiler verilmektedir. Ayrıca bir birlikteliğiniz var ise eşinizle yada birliktelik düşündüğünüz kişi ile isim ebced uyumu kontrolü de yapılmaktadır.

Farklı Bir isim Sorgulamak istermisiniz?

Son Bakılanlar İsimler
En Çok Bakılan İsimler
© 2024 Elf-i Şifa | Tasarım ve Uygulama asmbly idea & application