Yıldız Günü
Yıldız saati

Araçlar > Ebced Analizi > Turab

Turab İsminin Ebced Analizi

Ebced Değeri
609
Arapça Yazılışı
توراب
Esması
Turab.
Okuma Sayısı
630
Okuma Saati
Mars Saati

Mars Saati

Bir kimsenin ismi evveline ta (ت) harfi gelirse pazar günü akşam saatlerinde korkmuş olur. İş bu ayeti yazıp üzerinde taşımalıdır ve yedi gün suyunu içmelidir.

Bismillahirrahmanirrahim. Ve nünezzilü minel kurani mahüve şifaün ve rahmetün lilmüminine. Ehiyyen ehiyeşşühedai şerahiyyen sareteşşühedai bielfin la havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim.

El Müntekim Esmasını günlük olarak Mars Mars Saatinde 630 kez tesbihat olarak okuyabilirsiniz. (Mars saati günün hangi zaman aralığına geldiğini öğrenmek için Esma Saatleri sayfamıza bakabilirsiniz.)

Tam Ebced analizi ile; Kişisel ebced hesabınız yapılarak baskın yönleriniz ve zayıf yönleriniz hakkında bilgi alabilirsiniz. Zayıf yönlerinizi güçlendirmek adına, size özel isminizin esması, baskın esmanız ve en önemlisi kişisel ebcedinize uygun ayetiniz çıkarılmakta olup bu bilgileri nasıl kullanacağınıza dair genel bilgiler verilmektedir. Ayrıca bir birlikteliğiniz var ise eşinizle yada birliktelik düşündüğünüz kişi ile isim ebced uyumu kontrolü de yapılmaktadır.

Farklı Bir isim Sorgulamak istermisiniz?

Son Bakılanlar İsimler
En Çok Bakılan İsimler
© 2024 Elf-i Şifa | Tasarım ve Uygulama asmbly idea & application