Etkinlikler

Dua-i İsmi Azam

Euzübillahimineşşeytanirracim. Bismillahirrahmanirrahim Allahümme inni es elüke bienne lekel hamdü la ilaje illa entel mennanü ya hannanü ya mennanü ya bediy as semavati vel ardı ya zelcelali vel ikrami. Ya hayyü ya kayyümü. La ilahe illa ente sübhaneke inni küntü minez zalimiyne. Allahümme inni es elüke bienni eşhedü enneke entellahü la ilahe illa entel ehadüs samedüllezi lem yelid velem yüled ve lem yekün lehü küfüven ehadün. Elif lam mim. Allahü la ilahe illa hüver rahmanür rahiymü ya zel celali vel ikrami. Ya erhamer rahimiyne. Allahümme ..

Gizli-Ilimler

0 727 25 Mayıs 2020

KORONA BAL RÜYASI!

KORONA BAL RÜYASI !!! Yakın arkadaşım İ.b 'nin babasının camiden namaz arkadaşı bir amcamız; iki gün üst üste aynı rüyayı görüyor ve hocaya anlatıyor. İ.b de bana anlatınca rüyayı yorumlamak için bir ..

Sifali-Bitkiler

0 773 23 Mart 2020

Duaların kabulu için yasin sonrasında okunacak dua

Hamd alemlerin Rabbi Yüce yaratıcıya, salat ve selam Efendimiz Muhammed Aleyhisselam' a olsun... Ey cud' u keremine nihayet olmayan Kullarını lütufların dan mahrum bırakmayan Ulu Allah ! Ya Rab! Divanına geldik, yalvarıyor Dualarımızın makbul ..

Gizli-Ilimler

0 877 22 Mart 2020

Rızık ve bereket duası

Rızık bereket kapısının açılması için ; Kırk gece yatsıdan sonra 1002 defa aşağıdaki duayı okuyan kimseye hayatının sonuna kadar nastan müstagni kılacak bir rızık kapısı açılır ve büyük servet kazanır. Okuma zamanı ..

Gizli-Ilimler

0 978 18 Mart 2020

Diş Baş ve benzeri ağrıların geçmesi için dua

Baş, diş ve benzer ağrı yaşayanlar ; Şehadet parmağını ağrıyan yerin üzerine koyarak üç defa ''Bismillahirrahmanirrahiym'' dedikten sonra dördüncü defasında ''Eüzü bi izzetillahi ve kudretihi min şerri ma ecidü ve ühazirü'' diyerek ..

Gizli-Ilimler

0 508 18 Mart 2020

Suda boğulmaktan kurtulmak

Bir gemiye bindiğin zaman aşağıda yazılı iki ayeti kerimeyi yirmi bir defa okuyan kimse suda boğulmaktan kurtulur. Bismillahirrahmanirrahiym. Vema kaderullahe hakka kadrihi vel erdu cemiy'an kabdatühü yevmel kıyameti ves semavatü matviyyatün bi yeminihi ..

Gizli-Ilimler

0 474 18 Mart 2020

Şifa Ayetleri

Maddi ve manevi her çeşit hastalıkların tedavisi için; temiz bir kağıda 1 Fatiha 1 Ayetel kürsü 1 İhlas 1 muavvizeteyn surelerini (felak , nas ) şifa ayetlerini safran ile uygun saatte yazıp ..

Gizli-Ilimler

0 821 18 Mart 2020

Her türlü maddi ve manevi hastalık için

Tıbben tedavisi mümkün olmayan maddi ve manevi her hangi bir hastalıktan kurtulmak için aşağıda yazacağım şekilde Kuranı kerim surelerini hem hastaya hemde bir miktar suya okur ve her okudukça hem hastaya ..

Gizli-Ilimler

0 801 18 Mart 2020

Ürünler

Çakra Dengeleme Bilekliği

Fiyat: 150,00 TL

Çakra Dengeleme Bilekliği Kırık Taş

Fiyat: 100,00 TL

Aventurin Taşlı Küpe

Fiyat: 100,00 TL

Dumanlı Kuvars Küpe

Fiyat: 100,00 TL

Lal Taşlı Küpe

Fiyat: 100,00 TL

Akik Taşlı Küpe

Fiyat: 100,00 TL

Sodalit Taşlı Küpe

Fiyat: 100,00 TL

Oniks Taşlı Bileklik

Fiyat: 100,00 TL

Ametist Taşlı Bileklik

Fiyat: 150,00 TL

Lapis Lazuli Bileklik

Fiyat: 150,00 TL

Danışan Yorumları

Kübra.M

Sıradaki haberi ben vereyim istedim sizlere. Benim kac haftadir belim ağrıyor. Hastanelerde uğraşıyorum. Esimde bende. Bize birden bir ağırlık coktu ve ust üste sıkıntılar yasadik. Hersey üst üste geldi. Benim rahatsızlıklarim Eşimin. Kayınbabamin. Noluyor bize dediğim gece rüya gördüm. Özgül abla seni gördüm. Elini bana uzatıp bak gördün mu bu hastalıklar iyiliğinin müjdecisi dedi bana. Kimseye anlatmadim. Çünkü iyilesene kadar anlatma dedi bana rüyamda. Doktor umutsuz vaka gibi bakti bana. Ertesi gun fizik tedaviye yinlendirildim doktor emarima varana kadar inceledi muayene etti. Ve çok garip ki ben fizik tedavi merkezine giderken umutsuzdum. Isten ayrilma raddesine geldim cunku sağlığım daha önemliydi. Eğillip doğrulamiyordum. O yüzden isten cikarim. Die kara kara dusundum. Doktordan ciktim. Ve sadece dedimki gördüğüm sifa hayrina rabbim beni ve tum sifa bekleyenlere sifa ver. Belime bi sickalik geldi. Imi büklüm olan ben sıcaklığın ardindan sogumayla birlikte agrim yik denecek kadar gecti. Ki ağrımı anlatamam size. Eşimin tahlil sonuclari super cikti. Hic ummadigim yerden para geldi. Daha sayamadığım bi sürü sey. Bu seansi yaparken hep ozgul ablanin eli dedim. Ve rüyamda heo onu gordum. Dua dua dua.Ve inannak Inanmak. Inanin arkadaşlar olumsuzluk yaşadığınızda inun kefaretini oduyorsunuz bedeninizle sagliginizla. Ve guzellikler teker teker geliyor. Kayinbabam saglina kavuştu.Ameliyat olmak uzereyken hemde. Ne guzeldir ki hastalik sağlığın zekatidir. Teşekkür ederim özgül abla. Boyle bir güzelliğe yardımcı ve rüyalarımda tanik olduğun için. Ve dip not düşeyim fizik tedavi daha baslamadi bile. Siraya koymuslardi. Beni aradılar. Yarin gel die. Sırf masaj icin yaptirmak icin gidecem. Simdi iki muradim kaldi büyük. Onlarda olursa...Cocuk ve baska birsey daha o isteğimi sende biliyorsun. Ruyamda söyledim yikdizdayken. Hepimizin istedigi olsun. Hayirlisiyla. Aminn...

Sosyal Media

  • Facebook/elfisifa
  • instagram/elfisifa
  • Twitter/elfisifa
  • Google/elfisifa
Burada verilen bilgiler ve yapılan çalışmalar, hiç bir şekilde tıbbi tavsiye, teşhis ve tedavi değildir, yerine geçmez.

ozgulyildiz.com © Tüm hakları saklıdır | Tasarım ve uygulama Asmbly Idea