Araçlar > Rüya Tabirleri

Rüyada Anneanne Görmek

Rüyada anneanne görmek; hayır işleri yapacağınıza, bereketli işlere kavuşacağınıza, dert, borç ve sıkıntılardan kurtulacağınıza delalet eder. Rüyasında anneannesini gören kişi, hayır ve berekete erişir, sıkıntı ve borçtan kurtulur, sağlıklı bir hayat yaşar, huzurlu ve uzun bir ömür sürer. Rüyanızda anneannenizi sevinçli görüyorsanız, sevinçli haberler alacağınız anlamına gelir. Rüyada anneanne evi görmek, iman güzelliğine, neşe ve sağlığa, mutluluk ve sevince, arzu edilen bir şeyin gerçekleşmesine işaret eder.


Dikkat: Bir kimsenin ölmüş anneannesini rüyasında görmesi, rüya sahibinin anneannesini hatırlaması ve anneannesine karşı dini görevlerini yerine getirmesi, ruhuna fatiha göndermesi için bir uyarı olarak yorumlanır.


Eğer anneanne üzgünse, görülen rüya, bir uyarı sayılır. Rüyanızda anneannenizin gözlerinde biriken yaşın akmaması, helal mal kazanmakla tabir edilir. Anneanne ağlaması, sevinç ve feraha işarettir. Rüyanızda anneanne ağladığını görmek, dünya sıkıntılarının sona ermesine işarettir. Bazen de bu rüya büyük bir rahatlığa ve ferahlamaya işarettir.


Farklı Bir rüya tabiri Sorgulamak istermisiniz?

© 2022 Elf-i Şifa | Tasarım ve Uygulama asmbly idea & application