Yıldız Günü
Yıldız saati

Araçlar > Rüya Tabirleri

Rüyada Timsah Görmek

Rüyada timsah görmek; alçak, küçük, önemsiz, zavallı düşmana, hain hırsıza ve zalim tüccara delalettir. Timsah gizli düşmanlığa da yorulur. Çağdaş âlimlere göre timsah görmek; biriyle tanışmak zorunda kalacağınıza, çok sayıda timsah görmekse; beklenmedik bir olayla karşılaşacağınıza işarettir.


Bir kimsenin rüyasında timsahın karada yürüdüğünü görmesi, tehlikeli düşmanlara işarettir. Kişi rüyasında timsahı öldürürse, düşmanlarına üstün gelip onları alt edeceğinize işarettir. Rüyada timsah görmek gizli düşmanlığa da yorumlanır. Eğer timsah sizi ısırdıysa, tehlikeli ve sıkıntılı durumlar var demektir. Kötü insanlara ve sağlık durumunuza dikkat edin. Rüyada timsahlar güçlü, emir vermeye ve zayıfları ezmeye alışkın biridir.


Siyah timsahlar; düşmanınızın çokluğuna, Yeşil timsah; düşmanınızın salih biri olduğuna, Sarı timsah görmek; düşmanınızın hasta olduğuna işarettir. Kırmızı timsah görmek; düşmanınızın zevke düşkün biri olduğuna, etrafınıza çok sayıda timsah toplanması; akrabalarınızın düşman olacağına işarettir.İşte farklı anlam ve açıklaması bulunan rüyada timsah görmenin yorumları:


Evinize timsah girmesi; bir sıkıntı yaşayacağınız, sıkıntılı durumlara düşüleceğine ve maddi açıdan zarar edileceğine alamet eder. Canlıları boğup parçalayıp yiyen timsahın rüyada evde görülmesi, olumsuz yönlerin kısa sürede hayatınıza girecek bir tehlikeyi ifade ettiği anlamına gelebilir.


Farklı Bir rüya tabiri Sorgulamak istermisiniz?

© 2024 Elf-i Şifa | Tasarım ve Uygulama asmbly idea & application