Yıldız Günü
Yıldız saati

Araçlar > Rüya Tabirleri

Rüyada Sarımsak Görmek

Rüyada sarımsak görmek, hilelere, kötülüklere yorulur. Rüyada görülen beyaz sarımsak dünya malına, taze sarımsak yani yeşil sarımsak ise alın teri ile kazanılan helal kazanca rivayet edilir. Bu rüyayı gören kişi hastaysa şifa bulacağına alamet eder.


Rüyada birçok sarımsağı bir arada görmeniz hem iyi hem de kötü olarak yorumlanır. Rüyada sarımsak görmek hile, fesat, art niyet, kem göz ve kötü düşünceler olarak tabir edilir. Rüyasında sarımsak gören kişinin çevresinde art niyetli ve kötü düşünceli kimselerin var olduğuna işaret eder.


Rüyada sarımsak, haran ve kötü mala ve çirkin söze işarettir. Rüya sahibi hayrı, şerre çevirir. Bundan dolayı, rüyasında sarımsak yediğini gören kimse, iyi bir isimle anılır. Yediği sarımsak pişmiş ise kötülüklerden tövbe eder ve hatadan döner. Rüyada diş sarımsak yediğini görmek, hasta için hayırdır.


Hastanın taze ve çiğ sarımsak yemesi şifa bulmasına yorulmaktadır. Rüyada pişmiş yeşil sarımsak yemek kötülüklerden tövbe etmeye yorulur. Ekmek arası yenilen sarımsak ta yine şifa olarak tabir edilir.


Kokusu kötü bir sebze olan sarımsağı yediğini görmek, gizli olan şeylerin açığa çıkmasına veya ev halkının kendisinden kaçmasına işarettir.


Farklı Bir rüya tabiri Sorgulamak istermisiniz?

© 2024 Elf-i Şifa | Tasarım ve Uygulama asmbly idea & application