Araçlar > Rüya Tabirleri

Rüyada Geyik Görmek

Rüyada kadının geyik görmesi çok sevimli ve güzel evlada, geyik ve yavrusu mala, borçtan kurtulmaya, bekâr için evlenmeye, başının geyik başı olduğunu görmek reis ve yöneticiliğe delalet eder. Geyik görmek, çok güzel bir rüya olarak yorumlanır. Genç bir erkek görmüşse, kendisini mutlu edecek bir maceraya atılacağını; memur ise terfi edeceğini; genç bir kız için arzularının gerçekleşeceğine işarettir. Rüyada geyik avlamak hayırlı bir işaret sayılmaz. Rüyada dolaşan geyik görmek tanımadığınız insanların neden olacağı sorun demektir. Bir geyik yakaladığını gören kişi tanımadığı birinin sorununu çözer ve bundan dolayı kısmet alır demektir. Bir geyiği vurduğunu gören, kişi uzaktan alacağı bir habere çok üzülür anlamındadır. Geyiği seven veya okşayan biri tanımadığı biriyle macera yaşar demektir. Yabancıların neden olacağı sorunlardır. Rüyada kırda, ormanda vb. dolaşan geyik görmek yabancıların neden olacağı sorunlardır. Bir geyik yakaladığını gören kişi yabancı birinin sorununu halleder ve bu sayede kısmet alır.


Bir geyiği vurduğunu gören, uzakça yerden gelecek bir habere üzülür. Geyiği seven veya okşayan biri bir yabancıyla maceraya atılır. Kadınların rüyada gördükleri geyik, ister erkek ister kız olsun güzel evlada işaret eder. Bir kimse rüyada geyik yavrusunu avlasa veya kendisine hediye olarak verilse yahut satın alsa, o kimse bir rızka erişir. Yahut bekârsa evlenir veya bir çocuk olur ya da borçlusuna galip gelir. Geyik aldığını gören kimse, mirasa kavuşur ve çok hayra erişir. Eğer annesi bir çocuk bekliyorsa erkek bir çocuk doğurur. Rüyada geyik eti görmek veya yemek, bol mala işarettir. Geyiği kendi evine soktuğunu gören kimse, oğlunu evlendirir. Geyiğin derisini yüzdüğünü gören kimse, terbiyeli bir kadına fenalık eder. Bir kimse geyiğin, üzerine sıçradığını görse, o kimsenin eşi her şeyde ona isyan eder. Rüyada bir geyiğe malik olduğunu gören kimse, helal bir mala malik olur veya hür ve iffetli bir kadınla evlenir. Kadın içinde aynısı geçerli.


Geyik sürüsü görmek: yeni bir işe girişeceğinize işarettir. Rüyada grup şeklinde geyik sürüsü görmek çok sevimli ve güzel evlat sahibi olacağınıza, iş hayatınızda yöneticilik konuma geleceğinize ve yakın akrabalarınızdan iyilik göreceğinize işarettir. Rüyasında sürüyle geyik gören kişi bir yere başkan yahut yönetici olur. Bu rüyayı görenin kazancı helâl maldan olur.


Rüyada geyik eti yediğini gören, hayırsever bir kişi sayesinde mal sahibi olur. Rüyada bir geyik tuttuğunu veya kendisine hediye edildiğini görmek, mağrur bir kişiyle yakınlık kurmaya işarettir. Rüyada geyik eti yemek kişinin bol mala sahip olacağına, önemli sayılacak işlerin başına geçerek yönetici konumuna sahip olacağına, başarılarının her yönde artacağına, bir sebeple halk arasında saygın bir kişi olacağına işaret eder. Rüyada tuttuğu bir geyiği evine getirmek, zararlı bir kişiyle arkadaş olmaya işarettir.


Farklı Bir rüya tabiri Sorgulamak istermisiniz?

© 2022 Elf-i Şifa | Tasarım ve Uygulama asmbly idea & application