Araçlar > Rüya Tabirleri

Rüyada Nişanlanmak, nişanlandığını görmek

Rüyada nişanlanmak; bekar için evliliğe, evli için yeni dostluklara yorulur. Rüyada nişanlandığını görmek sevdiğiniz kimseyi kaybetme korkusu içinde olduğunuza yorumlanır. Rüyasında nişanlanan kimse bekârsanız, nişanlanacağına veya evleneceğinize işaret eder.


Rüyada nişanlını görmek, rızkın bereketleneceğine (artacak) ve mutlu günlerin geleceğine delaletle tabir edilir. Bunun için denmiştir ki, nişanlının rüyada görülmesi, genel olarak iyiliğe ve hayra yorulmuştur.


Rüyada zorla, gönülsüz yada mutsuz bir şekilde nişanlandığınızı görmek; girişimde bulunduğunuz gereksiz bir işin yakında sona ereceğine delalet eder.


Rüyada fakir biriyle nişanlanmak murada ermekle tabir olunur. Üzüntü ve sıkıntıların son bulacağına, korku ve endişeden güvende kalacağınıza alamet eder.


Yabancı birinin nişanlandığını görmek veya bunun için merasim düzenlemek; pek yakında nişanlanacağınıza veya evleneceğiniz anlamına da gelebilmektedir.


Rüyada tanımadığın biriyle nişanlanmak, güzel bir habere işarettir. Evli çiftlerin nişanlandığını görmek; iyi bir dostluğa işarettir. Sevdiğinle nişanlanmak şeref ve büyüklük elde edeceğinize ve eğer bekârsanız, zengin bir kimseyle evleneceğinize işaret eder.


Farklı Bir rüya tabiri Sorgulamak istermisiniz?

© 2022 Elf-i Şifa | Tasarım ve Uygulama asmbly idea & application