Yıldız Günü
Yıldız saati

Araçlar > Rüya Tabirleri

Rüyada Aynaya Bakmak

Rüyada aynaya bakmak; Bu günlerde çok aksi bir insan olmaya ve bir hayal âleminde yaşamaya, yakınlarına kimseyi yaklaştırmamaya yorumlanır. Bazı yorumculara göre ise kişinin Rüyada aynaya bakması bir kadın anlamına gelir.


Aynada kendini görmek: Bekârlar için evliliğe, evliler için sorunların çözümüne; iş hayatı için ise, bozulmaya işarettir. Aynada bir genç görmek: Bir düşmana, hasta birinin aynaya bakması iyileşmesine delalet eder.


Bir kadının rüyada aynaya bakması: Hamile ise bir kız çocuğuna, değilse, dedikodusunun yapılmasına, bakılan aynanın yere düşmesi ise mutluluğa işarettir.


Rüyada aynaya bakarak ayna silmek ünlü biri olmaya, ayna sırlamak; Bir kötülüğe, Yuvarlak aynaya bakmak; söylentiler yüzünden üzülmeye işaret etmektedir.


Sakallı olmadığı halde kendini aynada sakallı görmek: İşlerin düzelmesine, para kazanmaya ve saygınlığın artmasına, bakılan aynada yaşlı birini görmek: İyi ama biraz uçarı bir dosta işaret etmektedir. Baktığı aynada kendini değişmiş görmek: Yaşamda aksiliklerle karşılaşmaya, baktığı Aynanın kırılması; Bir dost tarafından aldatılmaya, Ayna hediye etmek: Bir dost yüzünden üzülmeye alamettir.


Sırları dökülmüş ayna: Kazanca ve bir yardım almaya, rüyada kırık aynaya bakmak can sıkıntısı ve üzüntüye, süslü ve büyük aynaya bakmak; haklı nedenlerle dostlardan uzaklaşmaya alamettir. Aynada kendini karşı cins olarak görmek: Evliliğe, çerçeveli aynaya bakmak; para kazanmaya, Aynada cinsel organını görmek; üzüntülerin geçmesi ve mutluluk demektir.


Farklı Bir rüya tabiri Sorgulamak istermisiniz?

© 2024 Elf-i Şifa | Tasarım ve Uygulama asmbly idea & application