Araçlar > Rüya Tabirleri

Rüyada Gemi Görmek

Rüyada gemi görmek bir kaç şekilde yorumlanır. İslami rüya tabirine göre Rüyada gemi görmek kurtuluş demektir. Rüyada içi aydınlık temiz bir gemi görülmesi, işlerde başarı anlamına gelir. Rüyada piss ve bakımsı gemi görülmesi işlerin bozulmasına delalet eder. Böyle bir gemiye binen kadının adı bir maceradan dolayı dedikoduya karışır. Rüyada gemi, üzüntü, keder, sıkıntı, hastalık, darlık veya kıtlık içinde bulunan kimse icin, kurtuluştur. Rüyada geminin karada görülmesi kurtuluşa yaklaşmaktır.


Rüyada gemiyi karaya ceken kimse, namussuz olur ve dinde nifak cikarir. salih kimselerle gemiye bindigini gören kimse, hidayete uyar ve allah (c.c.) onu affeder. gemiden ciksa, o kimse saadete erer ve düsmanindan kurtulur. bazilan da geminin battiginin görülmesi, selametle yapilan yolculuktur dediler.


Rüyada bos gemi ticaret yönünden kazanc ve faydadir. bir kimsenin yolcularla dolu olan bir gemi görmesi, onun selamet icerisinde yolculuk yapmasina isaret eder.


Rüyada kendisini demirlemis bir gemide görmek, hapiste yatacagina isarettir. ailesi ve dostlariyla gemiye bindigini gören kimse izzet, güzellik, hayir ve berekete isarettir ve düsmanlarin cimden kurtulur. bir yelkenle denizi gectigini gören kimse, üzüntü ve keder isabet edecek tehlikeli bir is yapar.


Rüyada gemide mutedil bir sekilde gittigini görmek, bütün insanlar hakkinda hayira delildir. eger sikintili ve izdirapli bir sekilde giderse, ona gelecek üzüntü ve sikintiya isaret eder.


Farklı Bir rüya tabiri Sorgulamak istermisiniz?

© 2022 Elf-i Şifa | Tasarım ve Uygulama asmbly idea & application