Yıldız Günü
Yıldız saati

Araçlar > Rüya Tabirleri

Rüyada Kaban Görmek

Rüyada kaban görmek, rüyayı gören kişi için seyahat yapacağına ve sonu hayırlı olacak, rüya sahibinin kazançlı çıkacağı bir yolculuğa çıkacağına işaret eder. Rüyasında üzerine bir kaban giymiş olduğunu görmek, ferah bir kazanca ve rüyayı gören kimsenin mutlu olacağı anlamına gelir.


Bir rivayete göre rüyada kaban giymek, beklenmeyen bir yerden bir menfaat göreceğine delalet eder. Rüyanızda yeni bir kaban aldığınızı veya giydiğinizi görmeniz, hasta iseniz iyileşeceğinize yorulur. Rüyanızda eskimiş bir kaban giymek, işlerinizin bozularak, geçim darlığına düşeceğinize delalet eder.


Bir başka tabire göre de: kaban görmek, memur için makam, tüccar için kazanç, fakir için refah, köylü için bereket, halk için ucuzluk ile tabir edilir.


Derler ki kaban görülmesi, uzun ömre işarettir. Rüyada üzerinizde kaban olması, zenginliğe, ev halkının mutluluğuna veya evlenilecek kimseye işarettir.


Renkli ve desenli kaban; eşini seven biri olmaya işarettir. Pamuk dokunmuş kaban, din güzelliğine; yün kaban, zenginlik ve asalete işarettir.


Rüyada kaban görmek, rütbeli subaya, bir şeyden çekinen kimse için güvene işaret eder.


Farklı Bir rüya tabiri Sorgulamak istermisiniz?

© 2024 Elf-i Şifa | Tasarım ve Uygulama asmbly idea & application