Araçlar > Rüya Tabirleri

Rüyada Kadın Görmek

Genel olarak rüyada kadın görmek, hayır ve rahatlıkla temin edilecek bir sene geçireceğiniz demektir. Ancak, güzel kadınlar devamı olan maldır. Sonuç olarak rüyada güzel giyimli zarif bir kadın görmek genellikle iyi sayılmaktadır. Fakat rüyanın görülme şekline göre kadın dedikodu, entrika tatsız haber, yalan, hoşa gitmeyecek olay anlamına da gelmektedir. Yalnız güzel ve genç bir kadın sıkıntıları gizleyecek mutluluktur. Sevinçli bir kadın insanın kısa süre sonra sevineceğini haber verir.


Rüyada tanımadığın bir kadınla sohbet edip konuştuğunu görmek, şerefli, kültürlü, aydın ve olgun bir kimseye delalettir. Konuştuğun kadın tanıdıksa sevindirici habere işaret eder. İhtiyar bir kadınla konuşmak ise dünya işlerinde baht açıklığına işarettir. Bir kimsenin kadınla konuşması sevince işarettir. Ayrıca rüya sahibinin keder ve üzüntülerden kurtulacağı demektir.


Genç bir kadının kendisine yöneldiğini gören kimse, geriledikten sonra devlet ve talihi yine kendisine yönelir. Rüyada görülen ve tanımadığı buğday benizli, genç, bezekli bir kadının tabirce çok hayırlı bir rüyadır. Bir kadının her ne şekilde olursa olsun gördüğü genç kadın, onun düşmanı olarak tabir edilmektedir.


Farklı Bir rüya tabiri Sorgulamak istermisiniz?

© 2022 Elf-i Şifa | Tasarım ve Uygulama asmbly idea & application