Yıldız Günü
Yıldız saati

Araçlar > Rüya Tabirleri

Rüyada Papağan Yavrusu Görmek

Papağan yavrusu; sevimli ve neşeli bir çocuk ile tabir olunur. Yavru papağan kişinin çocuğuna da delalettir. Rüyada bir papağan yavrusunun olduğunu ve onunla konuştuğunuzu görmek, yakında çok konuşkan ve sizi çok etkileyecek bir gençle tanışacağınıza işarettir. Papağan yavrusu görmek; müjdeye ve mutluluğa yorumlanır. Bazı tabirciler, papağanı, filozofla; papağanın yavrusunu da filozofun çocuğu ile tabir etmişlerdir.


Kırmızı, beyaz, yeşil veya renkli papağan yavrusu, güzel hareket ve düzgün konuşan güzel bir kadın veya böyle bir çocuğa, bazen de yabancı bir kadına işarettir. Papağan yavrusu haddinden fazla küfredici veya çok zina eden bir erkeğe de işarettir. Papağan yavrusu bir erkek çocuğa da işarettir.


Papağan yavrusu tutmak
Rüyada bir papağan yavrusu tuttuğunu görmek, güzel bir evlada delâlet eder. Kişinin rüyada papağan yavrusu görmesi, şerefli ve muhterem bir
çocuktur. Rüyada yanında bir papağan yavrusu olduğunu görmek, doğacak erkek çocuğa tabir edilir.


Rüyada papağan yavrusu aldığını görmek, hayırlı bir miras demektir. Rüyada papağan yavrusunu tuttuğunu görmek ise, bir hizmetçiye mâlik olmaktır.


Papağan yavruları görmek
rüyada papağan yavrusunu avladığını veya kendisine hediye olarak verildiğini görmesi, yahut satın alması, bol ve geniş rızka yorumlanır. Rüyada papağan yavruları görmek de bekâr kızlara alâmettir.


Papağan yavruları, necib evlatlara işarettir. Papağan yavursunun eti, tüyü, kemiği, büyükler tarafından gelecek hayır ve şerefe ve mertebeye delâlet eder.


Farklı Bir rüya tabiri Sorgulamak istermisiniz?

© 2024 Elf-i Şifa | Tasarım ve Uygulama asmbly idea & application