Yıldız Günü
Yıldız saati

Araçlar > Rüya Tabirleri

Rüyada Sedir Görmek

Sedir, kadin ile tabir olunur. Bir sedir üzerinde oturmus oldugunu gören iki kadinla evlenir veya iki vazife birden alir. Bir baska rivayete görede: Rüyada çarsi içinde sedir görmek, cüz l bir sermayeye veya az bir amele ya da saliha, kanaatkar ve taydasi az bir kadina isarettir. Rüyada ev içinde görülen sedir, ferahlik, sevinç ve hanimi üzerine hanim almaya ve çocuk Üzerine çocuk olmaya isarettir. Rüyada ölünün oturdugu sedirin güzelligi, ölünün cennetde olduguna isarettir. Sedir, yemin etmeye ve söz vermeye isarettir. Bazen sedir, sirket kurmaya ve korkudan emin olmaya ve mihnet ve sikintilardan kurtulmaya isarettir. Çünkü sedir, altinda bulunan seyleri yagmur ve kar gibi seylerden korur.


rüyada carsi icinde sedir görmek, cüzi bir sermayeye veya az bir amele ya da saliha, kanaatkar ve faydasi az bir kadina isarettir. rüyada ev icinde görülen sedir, ferahlik, sevinc ve hanimi üzerine hanim almaya ve cocuk üzerine cocuk olmaya isarettir. rüyada ölünün oturdugu sedirin güzelligi, ölünün cennetde oiduguna isarettir. sedir, yemin etmeye ve söz vermeye isarettir. bazen sedir, sirket kurmaya ve korkudan emin olmaya ve mihnet ve sikintilardan kurtulmaya isarettir. cünkü sedir, altinda bulunan seyleri yagmur ve kar gibi seylerden korur.


Ev içinde görülen sedir ferahlık ve sevince, Çarşı içinde görülen sedir az bir sermayeye, az amele, saliha ve kanaatkar bir kadına, Sedir korkudan emin olmaya, şirket kurmaya, mihnet ve sıkıntılardan kurtulmaya delalet eder.


Farklı Bir rüya tabiri Sorgulamak istermisiniz?

© 2024 Elf-i Şifa | Tasarım ve Uygulama asmbly idea & application