Yıldız Günü
Yıldız saati

Araçlar

İsminizin Ebced Hesabı

Hızlıca ebcet değerinizi ve isminize uygun esmayı okuma saatini ve daha fazlasını öğrenebilirsiniz.

Esma Okuma Saatleri

Her günün yönetici gezegeni başkadır. O Gezegen o günün genelinde enerji olarak etkindir ve özellikle de kendi saatinde daha güçlü enerji verir.

Rüya Tabirleri

Rüya tabirlerini en güvenilir dini kaynaklardan derleyip hazırladık. Rüyada gördüklerinizin anlamlarını ve İslami yorumlarını rüya tabirleri sayfamızda.

Faide-i Mühimme

Cevaplara ihtiyaç duyduğunuz konularda ebced hesabına göre cevaplar sunar

Yükselen Burcunuzu Öğrenin

Yükselen burç, doğduğunuz sırada ufuk çizgisinden yükselen burçtur ve doğduğunuz anda yükselen takım yıldıza verilen astrolojik teknik bir terimdir. Yükselen burç, öz burcunuz kadar önemlidir. Görünüşü ve kendinizi nasıl gördüğünüzü temsil eder. Yükselen burç ortalama 2 saatte bir değişim gösterir ve doğru tespit edilmesi için doğum saatinin çok iyi bilinmesi gerekir.

Burcunuza göre Olumlamanız.

Burcunuza göre günlük olumlama kartınızı görmek ister misiniz?

İsminize Göre İlişki Analizi

Aşkta Uyum Hesaplama. Kendi isminiz ve evli olduğunuz/evlenmeyi düşündüğünüz kişinin ismini vererek aralarındaki uyumu ve kurulması muhtemel ilişki durumuna bakabilirsiniz.

Bilinç Altı Testi

Bütün soruları çok düşünmeden sadece sezgilerinle yanıtla. Sezgilerinin seni yanıltmadığını göreceksin...

Cafer-i Sadık Niyet Kurası

Emma ba`de Cafer-i Sadıkìn falnamesidir

Kader Sayınızı Bulun

Bazı kaynaklarca ifade sayısı olarak da adlandırılan kader sayısı doğumda verilmiş olan tam isminiz üzerinden hesaplanır. Kader sayımız, numerolojik hesaplamalarda büyük önem taşıyan başlıca sayılaran biridir.

Online Tarot Falınıza bakın

Orta Çağ`ın sonlarına doğru çıktığı iddia edilen ve en eski kehanet yöntemlerinden biri olan Tarot falınıza online ücretsiz olarak bakabilir, sonuçlarını sosyal medyada paylaşabilirsiniz.

Doğum Tarihine Göre Karakterin

Kaderin Pin Kodu, kim olduğumuzu, kaderimizi, hangi ilişkilerin bizim için iyi olduğunu ve problemlerimize nasıl çözümler bulacağımızı gösterir

Karakter Testi

İç Dünyanızı ve insani ilişkilerinizi Görün
© 2024 Elf-i Şifa | Tasarım ve Uygulama asmbly idea & application