Yıldız Günü
Yıldız saati

Araçlar > Rüya Tabirleri

Rüyada Anne Baba Görmek

Rüyada anne baba görmek çok güzel rüyadır ve yorumları hayırlı bir rüya şeklinde tabir edilmiştir. Anne ve Babayı güler yüzlü görmek hayır ve berekettir. Baba ve anne eli öpmek rızk ve bolluktur. Anne Baba sesi duymak, güven ve emniyettir. Baba ve anne rızk ve bolluk için geçecek bir dönemin habercisidir.


Rüyasında babasını, annesini gören kimse güç bulur ve cesaretle olayların üstüne gidebilir. Böylece zorluklardan kurtulur. Anne yahut Babayı uyurken görmek arzu ve maksadının gerçekleşeceğine delalettir. Her zaman hayır ve bereket anlamına gelir. Babayı Anneyi ziyaret etmekse isteklerinizin gerçekleşeceğine ve helal kazanca yorulur.


Rüyada anne baba görmek, arzu ve amellerin yerine gelmesine işarettir. Anne ve Babayı sevinçten ağlarken görmek gam ve kederin gitmesi olarak tabir olunur. Babanın ya da annenin para vermesi ummadığın bir yerden mal ve hayra alamettir. Anne Baba yüzünden ağlamak, hayırdır, maksada kavuşmaktır. Hasta birinin rüyada babasını, annesini görmesi, hastalıktan şifa bulacağının işaretidir.


Rüyayı gören kişinin babası sağsa bir işbirliği sevinç verecektir. Rüyada ölmüş babayı, anneyi görmek, kısa bir süre sonra bir müjde ve sevilen biri gelecek. Rahmetli anne, baba görmek, afiyet, sıhhat ve uzun ömür ve babaya yapılacak hayır ile duaya yorumlanır.


Rüyada baba ve anne tarafından sevildiğini ve okşandığını görmek, bütün bela ve musibetlerden uzak kalmaya, sevinç ve sürura delâlet eder.


Rüyada baba anne nasihati dünya ve ahiret saadetine yönelik müjdeye işarettir. Babayı, anneyi sıkıntılı görmek, nasihatlerini dinlemediğiniz için size kırılacağını ifade eder. Baba ile tartışmak iyiliği ve güzelliği temsil eder. Yakın zamanda sevinç yaşayacağınızın alametidir.


Farklı Bir rüya tabiri Sorgulamak istermisiniz?

© 2024 Elf-i Şifa | Tasarım ve Uygulama asmbly idea & application