Yıldız Günü
Yıldız saati

Araçlar > Rüya Tabirleri

Rüyada Eşinin Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada eşinin hamile olduğunu görmek işinizin ve bahtınızın açılacağına işarettir. Kişinin rüyasında eşini hamile görmesi malının, mülkünün artacağına, sevindirici haberler alacağına işaret eder. Ayrıca eşini hamile olarak gören için, müjdeli haberler almaya da delalet eder. Eşinin hamile olduğunu görmek sürpriz bir gelişme anlamına da gelmektedir.


Rüyanızda eşinizin hamile olduğunu gördüyseniz bu rüyanız bolluğa işarettir. Neşe, mutluluk, huzur ve saadete yönelik yorumlanır.


Rüyada eşinin hamile olduğunu görmek, şekline göre farklı anlam ve açıklaması bulunmaktadır. Rüya sahibinin eşi gerçekten de hamileyse, sorunsuz bir dönem geçireceğine ve sağlıklı bir çocuk dünyaya getireceğine delalet eder.


Bir kimsenin rüyada eşinin hamile olduğunu görmesi, o kimsenin malının artacağına yorulur. Bu kimsenin başkaları tarafından övülüp saygı göreceğini ifade eder. Ayrıca rüya sahibi için izzet ve şerefe nail olmaya yorumlanır. Eşinin karnı büyüklüğü oranında dünya nimetlerine nail olacağına yorumlanır.


Kirmaniye göre rüyada eşinin hamile olduğunu gören kişinin malı ve mülkü artar. Rüyada eşini hamile olarak gören erkeğin malı mülkü artar.


Boşanmış bir erkeğin eşini gebe görmesi, evlenmelerine işaret eder. Kirmânîye göre: Boşanmış birinin rüyasında eşinin gebe olduğunu görmesi mal ve mülkünün artacağına delalet etmektedir.


Farklı Bir rüya tabiri Sorgulamak istermisiniz?

© 2024 Elf-i Şifa | Tasarım ve Uygulama asmbly idea & application