Yıldız Günü
Yıldız saati

Araçlar > Rüya Tabirleri

Rüyada Boncuk Görmek

Rüyada her ne şekilde görülürse görülsün boncuk görmek ele geçecek mal demektir. Boncuk rüyası, zevceye, ailenin mutluluğuna, malın bereketine ve çocuğa işarettir.


Mal, makam, zenginlik, mevki, bolluk ve berekete işaret ettiği söylenen rüyada yeşil boncuk görülmesi, rüyayı gören kimsenin mevkisinin yükseleceği, halk arasında saygı göreceği, yakın çevresi tarafından sevilip sayılacağı anlamına gelir.


Rüyada boncuk görmek, yakın çevreden birinin güzel bir olayla karşılaşacağına işarettir. Arzu edilen bir durumun gerçekleşmesinin habercisidir.


Rüyasında bir yerden boncuk alan genç bir kız aşık olur. Evli kadın içinse eşinden duyacağı tatlı sözlerdir. Erkek için ise bu rüya gizli bir ilişkiye işarettir.


Rüyanızda görülen boncuklar genel olarak sevinç ve huzur anlamındadır. Rüyasında renk, renk boncuk dizdiğini görmek, hayal kurduğuna ve bu hayalin yakında hakikat olacağına alamettir. Rüyanızda görmüş olduğunuz boncuktan bir şey işlediğinizi görmek, başına sevinçli bir olayın geleceğine işarettir.


Salimi ye göre; rüyada bir boncuk bulduğunu gören çok mala ve nimete nail olur yahut bir yolculuk sonunda eline mal geçer.


Farklı Bir rüya tabiri Sorgulamak istermisiniz?

© 2024 Elf-i Şifa | Tasarım ve Uygulama asmbly idea & application