Araçlar > Rüya Tabirleri

Rüyada deniz feneri görmek ne demek?

Rüyada deniz feneri görmek; genelikle iyiye yorumlanır. Bazı tabirciler deniz fenerini hoş olmayan durumla karşılaşmak olarak tabir etmişler. Mutluluk ve iş kapısın demektir. Dost ve ahbaplarınızın kâmil kimseler olduğuna ve onların eliyle erişecek nimete işarettir. Rüyada deniz feneri yolculuğa anlamına gelmektedir. Rüyasında bir deniz fenerinde çalıştığını görmek, uzaktan gelecek olan bir yolcusunu beklediğine tabir edilmiştir


Rüyada deniz fenerini uzaktan görerek ona doğru gemi yada kayıkla yaklaştığını görmek, bir yolculuğa çıkmaya yorumlanır. Deniz fenerinin birden bire söndüğünü görmek bir akrabasının veya ev halkından birinin aniden bir yolculuğa çıkması gerektiğine, fakat çıkamadığına delalet eder.


Rüyada deniz feneri görmek salih kimselerle dostluğa ve onların eliyle gelen nimete işaret eder. Deniz fenerinin aniden sönüp etrafın karanlıklar içinde kaldığını görmekse, baştaki idarecilerin adaletsizliğine ve zulmüne delâlettir.


Gece deniz fenerini ışık saçarken görmek, sevinçli habere, sönük halde görmek, sıkılmaya delâlet eder. Aniden sönmesi tövbe etmeniz gerektiğinin işaretidir. Her işin üstesinden gelmekle tabir olunur.


Farklı Bir rüya tabiri Sorgulamak istermisiniz?

© 2023 Elf-i Şifa | Tasarım ve Uygulama asmbly idea & application