Yıldız Günü
Yıldız saati

Araçlar > Rüya Tabirleri

Rüyada Beyaz Elbise Giymek

Rüyada beyaz elbise görmek veya giymek; bol miktarda nimet bulacağınıza ve elbisenin güzelliği kadar menfaat elde edeceğinize yorumlanır. Beyaz elbise, içten duygulardır, sevgidir, mutluluktur. Rüyada beyaz görmek iyi anlamlara gelir. İslami rüya yorumcuları, "ölen bir kişinin rüyada beyaz elbiseler içinde görülmesi, onun iyi halde bulunduğuna ve cennet ehlinden olduğuna delalet eder." demişlerdir.


Dini rüya yorumcusu Cabir Mağribî: "Rüyasında beyaz elbise giydiğini görmek; zengin varlıklı biriyle arkadaş olacağınıza ve onun yardımıyla menfaat elde edeceğinize delalet eder." demiştir.


Rüyada beyaz takım elbise giymek giydiğini görmek saygınlık kazanmaya ve üzüntülerin bitmesine yorulur. Beyaz elbise giyen kadın görmek; mal ve nimet elde edeceğinize ve din yolunda büyüklük kazanacağınıza delalet eder. Beyaz elbise giyen erkek görmekse; halkın iş durumunun yolunda olduğunu ifade eder. Beyaz elbiseyi birine giydirmek dindar ve saygın biri olacağınıza tabir olunur.


Rüyada beyaz elbise giyinen bir kişi; beyaz rengin arınmışlığa ve safviyete işaret eder. Bilinçaltında yer edinmesi sebebiyle, beyaz rengin rüyalarda safiyete ve arınmışlığa işaret EDER. Rüyayı gören kişinin ya arınmış olduğuna, ya da ilkelere, saf niyetler ve amellerde şenlerde bulunduğuna işaret eder.


Rüyada beyaz elbise giydiğini görmek dindar ve saygın biri olacağınıza, hem dininizin, hem de ahiretinizin iyi olduğuna yorumlanır.


Farklı Bir rüya tabiri Sorgulamak istermisiniz?

© 2024 Elf-i Şifa | Tasarım ve Uygulama asmbly idea & application