Yıldız Günü
Yıldız saati

Araçlar > Rüya Tabirleri

Rüyada bulgur pilavı yemek ne anlama gelir? bulgur pilavı yediğini görmek

Rüyada bulgur pilavı yemek, ferahlık, sevinç, akid, ilim, nimet ve faydalı rızka delalet eder ve o ana kadar anlaşılamamış bir çok güç ve karışık sorunun çözüme ulaşacağına işarettir. Ruyada bulgur pilavı yediğini gören kişi zengin olur demektir. Başarının ve güzel arkadaşlıkların haberidir. Bulgur yediğinizi gördüyseniz, bu zenginliğin ve mutluluğun alametidir. Rüyada bulgur pilavını yediğini görmek daha önce hiç tanışmadığınız birinden hem para yardımı göreceksiniz hem de çok önemli tavsiyeler alacağınız anlamına gelir. Bazı kere de bulgur pilavı yediğini görmek, rızka ve mala delâlet eder.


Birinin rüyada pişmiş bulgur görmesi, ticaret ve kazanca delâlet eder. Rüyada yemek için bulgur pişirdiğini görmek, çoğalan ve artan mala işarettir. Bulguru yediğini gören ucuzluğa, bolluğa ve güzel bir duruma erişir. Rüyada bulgur yediğini görmek, çeşitli yerlerden gelecek hayır ve menfaate yorulur.


Sofrada bulgur pilavını yediğini görmek, devlet ve hükümetten gelecek bir menfaata, saltanat ve büyük mülk ile tâbir edilir. Etli bulgur pilavı yemek iyidir ve çabucak hâsıl olacak menfaata delâlet eder.


Farklı Bir rüya tabiri Sorgulamak istermisiniz?

© 2024 Elf-i Şifa | Tasarım ve Uygulama asmbly idea & application