Araçlar > Rüya Tabirleri

Rüyada elmas görmek ne demektir?

Rüyada elmas şansın iyi olduğuna yorulur. Rüyada elmas görmek; zenginliğin ve saygının işaretidir. Elmasçı görmek dindar, ilim ehli birine delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Pırlanta.) İşinizde göstereceğiniz başarı ve yetenekleriniz sayesinde işinizde yükseleceksiniz demektir.


Rüyada elmas görenin talihi yolunda gidecek demektir, elmas gören kadın ise zengin ve kültürlü bir erkekle evlenecek, erkek ise anlayışlı, duygulu bir kadınla evlenecek demektir.


Elmas gören kadın ise varlıklı ve bilgili biriyle; erkek ise anlayışlı, duygusal biriyle evlenecek anlamındadır. Evlilik, aşk, yuvada huzur ve mutluluktur. Parlaklığına ve büyüklüğüne göre değişir.


Bir baska rivayete görede: magrur ve kibirli, görünüsten baska hiç bir meziyeti olmayan, aksine zarar verici, gösterise meyyal bir kadinla yorumlanir.


Rüyada elmas yüzük görmek


Bir elmas yüzük alip parmagina taktigini gören, böyle bir kadin ile evlenir. Yüzügü parmagindan çikarip birine verdigini gören, karisini bosar, lekesiz parlak tas, güzel kadina, lekeli donuk elmas ise çirkin kadina delalet eder. Bir elmas yüzük alip parmagina takdigini gören, böyle bir kadin ile evlenir.


Farklı Bir rüya tabiri Sorgulamak istermisiniz?

© 2022 Elf-i Şifa | Tasarım ve Uygulama asmbly idea & application