Araçlar > Rüya Tabirleri

Rüyada Zabıta Memuru Görmek

Rüyada zabıta memuru görmek, sıkıntılardan kurtulmaya, herkesin kurtuluşa ermesine delalet eder. Çünkü belediyede çalışan zabıta memuru ekseriya halkın işini ıslaha çalışır. Bir kimsenin Rüyada zabıta memurunun güzel bir halde olduğunu ve hoş koktuğunu görmesi, o memurun güzel hareket etmesi anlamına gelir. Zabıta memuru, zabıta müdürü, zabıta amiri, kadın yada erkek olarak kurtuluş, baba, terbiyeci, güzel bir yardım, yüce makam, emniyet, güven ve selamet anlamına gelir.


Rüyada zabıta gören, kurtuluşa, selamete, güzelliğe ve iyiliğe kavuşur. Çünkü zabıtalar halkın rahatlığı için çalışan memurlardır. Rüyada zabıta amirini veya müdürünü görmek, işlerinizin yolunda gideceğine ve sizi koruyup gözeten biri anlamına gelir.


Bazen de zabıta, babaya, terbiyeciye, hoca ve hakime delalet eder. Rüyada zabıta memuru olduğunu görmek mal, şöhret ve rütbeye, kendisi için kâfi gelecek bir hayra yorumlanır. Rüyada zabıta olduğunu gören, insanlar arasında kadr ve kıymetinin yüce olmasına yorulur.


Rüyada Zabıta memurunun pejmürde ve perişan bir halde olduğunu veya pis bir şekilde koktuğunu ya da gözlerinin kör olduğunu görmesi şu şekilde tabir edilir: O memurun yapmaya başladığı işte kötü tedbirli ve yakışıksız hareket ettiğine alamettir.


Farklı Bir rüya tabiri Sorgulamak istermisiniz?

© 2022 Elf-i Şifa | Tasarım ve Uygulama asmbly idea & application