Yıldız Günü
Yıldız saati

Araçlar > Rüya Tabirleri

Rüyada Evli Olduğunu Görmek

Rüyada evli olduğunu görmek, para biriktirmek için gayret göstermeye işaret eder. Rüyada evli olmak ise murada ermeye, ferah ve sevince erişmeye, müjdeli bir haber almaya işarettir.


Rüyada bekâr bir kimsenin evli olduğunu görmesi, evlendiği kişinin makam ve mevkisi nisbetinde hayır ve menfaate işarettir. Genç kızın rüyasında evli olduğunu görmesi, böyle bir arzusu varsa bunun hayırlısıyla gerçekleşmesine işarettir etmektedir. Yakışıklı bir delikanlıyla evli olduğunu gören genç kız, evliliğinde mutlu olur; çirkin biriyle evlendiğini görürse, mutsuz olur.


Rüyada orta yaşlı bir kimseyle evli olduğunu görmek, mal, mülk ve emlak sahibi olmaya veya başka gelirler elde etmek anlamına gelir. İhtiyar bir kimseyle evli olmak çok büyük bir servete işarettir. Rüyada evli olmak ve evlendiği kişiyi öptüğünü gören, çok mala, şeref ve yüceliğe nail olur.


Rüyada süslenerek evli olmak murad ve maksada ermeye, gelecek bir yardıma, yüksek bir makama geçmek için gayret sarf etmeye işarettir.


Tanıdık biriyle evli olmak, o kimseden menfaat elde etmeye işarettir. Bu kişi tanıdık değilse, ev değiştirmeye, maksadının hâsıl olmasına işarettir.


Rüyada daha önce boşandığı eşiyle yeniden evlendiğini görmek, önceki iş ve mesleğine veya daha önce yaşadığı yere dönmeye, eski fikirlerini savunmaya devam etmeye veya hastanın iyileşmesine işarettir. Ölmüş biriyle evli olmak, ümidini kestiği bir şeyin gerçekleşmesine işarettir.


Farklı Bir rüya tabiri Sorgulamak istermisiniz?

© 2024 Elf-i Şifa | Tasarım ve Uygulama asmbly idea & application