Araçlar > Rüya Tabirleri

Rüyada Hırsız Yakalamak

Rüyada hırsız yakalamak; rüyayı gören kimsenin başına gelecek bir müsibet yahut felaketten kurtulacağına tabir edilir. Hasta olan bir kimsenin evine yahut işyerine giren hırsızı yakaladığını görse, o kişinin hastalıktan kurtulacağına işaret eder. Rüyada bir hırsızı yakaladığını görmek güzel ve aynı zamanda hayra yorumlanır. Bazen de bu rüya rüya sahibinden ilim, sanat veya bir mesele hakkında bilgi edinmek isteyen kimse demektir.


Rüyada hırsız yakalamanın anlamı, rüyayı sahibinin azimli, kararlı, azimkar, hırslı ve mücadeleci bir kişiliğe sahip olduğu anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin istediği şeylere kavuşacağına, malı ve mülküne sahip çıkacağına yorulur.


Rüyayı gören kişinin başarılarına ve mutluluğuna engel olan kişilerin olduğuna rüya sahibinin de bu durumu fark ederek onlara karşı bazı önlemler alarak, o kimseleri alt etmeyi başaracağına bundan sonra da gerçek ve kalıcı mutluluğu yakalayacağına rivayet edilir.


Kötü niyetli bir kadının varlığına delalet eder. Rüyada kadın hırsız yakalanması rüya sahibi için çevresinde bulunan ve rüyayı gören kimseye sanki dostmuş gibi görünen kötü niyetli bir kadın ile tabir edilmektedir. Rüya sahibinin çalışkanlığı ve becerikliği sayesinde bu tür kötü niyetli kimselerden zarar görmeyeceğine alamet eder.


Farklı Bir rüya tabiri Sorgulamak istermisiniz?

© 2022 Elf-i Şifa | Tasarım ve Uygulama asmbly idea & application