Yıldız Günü
Yıldız saati

Araçlar > Rüya Tabirleri

Rüyada incir ağacı görmek ne demek? İncir ağacı görmek ne anlama gelir!

Rüyada incir ağacı görmek, insanların ferahlandığı, geçim kolaylığı, büyük, zengin ve halka faydalı kimse anlamına gelir. Rüyada incir ağacına çıktığını gören, öyle biri ile dost olur, sohbet eder. Rüyada incir ağacı, iş yaşamında başarya ulaşmak demektir. Bazı tabircilere göre; incir ağacı insanın evi, maaşı, medarı olan riskidir. Ocağına incir ağacı diktiğini gören sıkıntıya düşer. Rüyada İncir dalı, uzun ve bereketli bir ömre delalettir.


İncir ağacı satın aldığını veya bu ağaca sahip olduğunu gören, kazançlı bir ise sahip olur. Bu yüzden rızkı artar. İncir ağacını satın aldını görmek insanlara faydalı bir kimse anlamını taşır.


Rüyada incir ağacının altında oturduğunu veya ağacın gövdesine dayandığını görmek, hayır ve ihsan sahibi bir kimseye iltica etmeye alâmettir. İncir ağacının altında oturduğunu yahut ağacın gövdesine da yandığını gören, halka hayrı, hasenatı, menfaati çok olan bir adama sığınır yahut dayanır. Ağacın gölgesinde oturduğunu görmek, halk ile iyi geçinmeye delâlet eder.


Farklı Bir rüya tabiri Sorgulamak istermisiniz?

© 2024 Elf-i Şifa | Tasarım ve Uygulama asmbly idea & application