Araçlar > Rüya Tabirleri

Rüyada Kazak Görmek

Rüyada kazak görmek, kazançlı işler yapacağınıza, elinize mal geçeceğine refah, mutluluğa, bolluk ve ucuzluğa delalet eder. Kazak bakmak helal mal, kazak dikmek yoksulluktan kurtulmaya delalettir. Kazak rüyası kazanç anlamına da gelmektedir. Kazak rüyası hayırlı bir işe niyet etmeye delalet eder. Ayrıca bakınız rüyada kazak örmek.


Yeni ve güzel kazak aldığını gören, zenginliğe; yeni bir kazağı sattığını gören, yoksulluktan kurtulacağına işaret eder. Temiz kazak, kalp temizliğine; kirli kazak, içi fitne ve fesat dolu kalbe işaret eder. Yeni kazak yırtılır ve bu yırtık dikilir veya tamir edilirse, evlat sahibi olmaya işarettir.


Yırtılan kazağı dikmediğini görmek, sıkıntıya düşmeye işarettir. Rüyada yamalı kazak görmek veya giymek, nimete işaret eder. Renkli ve parlak kazaklar, hayırlı bir işe niyet etmeye, sevinç ve neşeye işarettir.


Kadının rüyasında ince ve parlak kazağı giydiğini görmesi, hayra ve nimete erişmesine vesiledir.


İpek ve yün kazak, dindeki ferahlığa işaret eder. Çizgili ve desenli kazak, hayırlı mal ve dünyalığa işarettir. Yün kazak, dindarlığa işarettir.


Rüyada pamuktan yapılmış kazak görmek, helal kazanca, zekatı verilerek temizlenmiş mala işarettir. Kendine kazak verildiğini görmek, bir yerden dünyalık gelmesine işarettir.


Farklı Bir rüya tabiri Sorgulamak istermisiniz?

© 2023 Elf-i Şifa | Tasarım ve Uygulama asmbly idea & application