Yıldız Günü
Yıldız saati

Araçlar > Rüya Tabirleri

Rüyada Küs olduğun biriyle konuşmak Görmek

Rüyada küs olduğun biriyle konuşmak, birine karşı yapılmış olan yargısız infaz sonrasında duyulan vicdan azabına işaret eder. Rüya sahibi yanlış bir davranışta bulunması veya yanlış bir söz söylemesi sonradan pişmanlık duymasına neden olacaktır. Bir iç hesaplaşma yapacaktır. Ancak yaptığı davranışların bir telafisi olmayabilir. Eğer rüya sahibi arayı düzeltmek istiyorsa bütün ipler karşı tarafın elinde olacaktır.


Rüyada küs olduğu biriyle sarıldığını gören kimse, o kişiyle barışacak ve birbirlerine karşı menfaatleri olacaktır. Birbirlerine olan bağlılıkları eskisinden de güçlü olacak her zaman birlikte iş yapacaklardır. İkisi de karşısındakini koruma içgüdüsü ile hareket edecektir. Bu iki kişi bir iş ortaklığı kurabilir.


Rüyada Küs Olduğun Biriyle Karşılaşmak: İstenmeden iştirak edilecek bir ortamda sıkıntı duymaya ve kişinin hevesli olmadığı bir alanda görev almak zorunda kalacağına yorumlanır. Mesleki anlamda çıkılacak bir yolun zorluklarla dolu olacağına, duygusal davranmak yerine akılla hareket etmek neticesinde güçlüklerle daha kolay mücadele eden rüya sahibinin büyük tecrübeler kazanacağına işarettir.


Rüyada Küs Olduğun Birine El Uzatmak ise rüya sahibinin düşmanlarının her hareketini gözlemleyerek kendi yaşantısını daha garanti altına alacak şekilde davrandığına yorulur.


Rüyada Küs Olduğun Biriyle Tokalaşmak, tamamen mantık çerçevesinde bir araya gelinen biriyle ortaklık kurmak, her an tetikte olmak ve duygularını göstermemek demektir.


Rüyada Küs Olduğun Biriyle Telefonda Konuşmak Konuşulanlar rüyanın ana hatlarını belirlediği için önemlidir. Genel olarak iyi bir konuşma yapmak, kişiyi bunaltan bir mevzunun son bulacağına, kötü bir konuşma ise bir süreliğine kişiyi kızgınlığa itecek haberler almaya yorumlanır.


Farklı Bir rüya tabiri Sorgulamak istermisiniz?

© 2024 Elf-i Şifa | Tasarım ve Uygulama asmbly idea & application