Yıldız Günü
Yıldız saati

Araçlar > Rüya Tabirleri

Rüyada Polis Görmek

Rüyada polis görmek, kişiyi kötü davranışlardan alıkoyan, İnsanların güvenini sağlayan, yardımsever çok değerli bir kimseye yorumlanır. Rüyada polis Azrail Aleyhisselama, şiddettin, korkuların bitmesine ve rüyayı gören kişinin sıkıntı, hüzün ve kederden kurtulması demektir. Polis gören güvende olur.


Rüyada üniformalı polis gören saygınlık ve güven kazanır. Rüyada görülen temiz üniformalı bayan polis rüyayı görenin zilletten kurtulup itibar göreceğine aynı zamanda üniforma giyen kadın polis iş ve sanatında başarılı olacağına delalettir. Rüyada trafik uygulaması yapan yunus polis görmek rüya sahibinin insanlarla hoş geçineceği anlamını taşır. Çünkü rüyanızda trafikte görülen motosikletli yunus polisleri insanlara karşı saygı ve sevgiyle doludur.


Rüyada Polisten Kaçmak; kötülüklerden sakınmaya ve güvende olmaya delalettir. Kişinin rüyasında polisten kaçtığını görmesi , kurtuluş, tövbe ve istiğfar etmeye yorumlanır. Bir kimse rüyada korkmadığı halde polisten kaçtığını görse, rüya sahibinin sevinçli bir haber alarak mutlu olacağı anlamına gelir. Rüyada polisten korkarak kaçmak, rüyayı görenin selamete çıkıp rahatlayacağına, tövbeye, emniyete işaret eder.


Rüyada Polis ile konuşmak, devlet yönetiminin sorumluluğunu üstlenmeye işarettir. Kişinin rüyada görev yapan bir polis ile gezmesi tozması ve bu esnada polisle samimi bir şekilde konuşmak rüya sahibinin kendisinin güvende olacağını, sıkıntı zamanında yardımına koşacak birilerinin olacağını ifade eder. Aynı şekilde polis sorgusu sıkıntılı bir duruma tabir edilmekle birlikte, rüyada polisle konuşmak kendini güvende görmeye işaret eder.


Rüyanızda gördüğünüz baskında polis tarafından tutuklanıyorsanız rüyayı gören kişinin çevresinde dost görünümlü düşman arkadaşları olduğu şeklindedir.


Rüyada polisin eve gelmesi rakiplerinizi mağlup edeceğinizin işaretidir. Polis tarafından tutuklanmak, etrafınızda tehlike olduğuna yorumlanır. Polis sizi tutuklamazsa rakiplerinizi yenilgiye uğratacağınız anlamına gelir. Tutuklaması ise etrafınızda var olan tehlike demektir.


Farklı Bir rüya tabiri Sorgulamak istermisiniz?

© 2024 Elf-i Şifa | Tasarım ve Uygulama asmbly idea & application