Araçlar > Rüya Tabirleri

Rüyada Radyo Görmek

Rüyada her çeşit medya, iletişim ve haberleşme araçları gibi radyo görmek dünyevi ilgi ve alakalara, olup bitenlere gereğinden fazla kafa yormaya delalet eder. Rüyada radyo, haber almak şeklinde belirtilir. Rüyada çalan bir radyo acele bir haber alınacağı anlamına gelir. Kapatılmış bir radyo, belli bir zaman geçtikten sonra alınacak haberdir. Bazen de radyo yakınlarından veya uzakta ki bir akrabadan sevinçli haber almaktır.


1 - Rüyada Radyo Almak; Rüyada kendinizi bir radyo satın alırken görmek; bir tanıdığınızın sevincine ortak olacağınıza işarettir. Televizyon aldığını görmek, üzüntülerden, sıkıntılarınızdan, kurtulacağınıza, sevinç duyacağınıza, helal kazanç elde edeceğine daha iyi bir duruma geleceğinize işarettir.


2 - Rüyada Radyo Dinlemek; çabuk geçecek bir can sıkıntısına tutulacağınıza alamettir. Radyodan müzik dinlemek ise, çok sevdiğiniz bir arkadaş veya sevgili ile geçireceğiniz mutlu günleri ve bazen de hiç sebepsiz duyacağınız üzüntüyü gösterir. Radyodan hareketli şarkılar dinlemek sefa sürmeye tabir edilir.


3 - Rüyada Eski Antika Radyo Görmek; uzaktan bir haber alacağınıza ve bu haberle sevineceğiniz anlamına gelir. Bir başka rivayete göre de: antika radyo görmek, duyulması istenilen bir haberin yayılmasıdır. Bu haber sayesinde rüya sahibinin mutlu olacağı olumlu işlerin meydana gelmesine işarettir.


4 - Rüyada Radyoda Çalışmak; Rüyada radyo haber olarak yorumlanır. Çalan bir radyo acele haberdir. Kapatılmış bir radyo, bir süre sonra gelecek haberdir. Rüyada radyoda çalıştığını görmek rüya sahibinin alacağı müjdeli bir haberle bolluk ve bereket içinde huzurlu ve rahat bir hayat süreceğine delalet eder.


Genel Olarak rüyada radyo görmek uzak veya yakından bir habere işaretle birlikte özetle şu şekilde tanımlanır:


Farklı Bir rüya tabiri Sorgulamak istermisiniz?

© 2022 Elf-i Şifa | Tasarım ve Uygulama asmbly idea & application