Yıldız Günü
Yıldız saati

Araçlar > Rüya Tabirleri

Rüyada Umreye Gitmek

Rüyada umreye gitmek, uzun ömre, güzel amele, günahların mağfiretine, hayır ve berekete delalet eder. Rüyada umreye gideceğini görmek, mala, nimete, menfaate, makbul amele ve dinde gayrete delalet eder. Rüyada başkasının umreye gittiğini görmek, uzun ömre, makbul amele ve mala işarettir.


Rüyada umreye gitmek için hazırlanmak ve yola çıkmak çok hayra işarettir. Rüyada umreye gittiğini görmek, duaların kabul olunduğuna; bazen da günahların bağışlanacağına, malıyla birlikte ömrünün de uzayacağına yorumlanır.


Rüyada umreye, kimi zaman, belâlardan sakınmaya, hastalıktan kurtulup şifa bulmaya; kimi zaman da, sonu selâmetle bitecek hayırlı bir yolculuğa, helâl mal kazanmaya çağrışım yapar.


Rüyada umreye giden birini görmek,borçlu bir kimse için borçtan kurtulmaya, feraha çıkmaya işaret sayılır


Rüyada umre yapmak, umre yapan kimse için mal ve ömrünün uzun olmasına delâlet eder. Bir kimse rüyada umre yaptığını görse, o kimsenin ömrü uzun ve ameli makbul olur.


Malın çoğalmasına, ömrün uzun olmasına; hac ve umreyi birlikte yapmak ziyade dünyalığa ve ömre, Umre yapmak hasta için ömrün sonuna gelmiş olmaya delalet eder.


Farklı Bir rüya tabiri Sorgulamak istermisiniz?

© 2024 Elf-i Şifa | Tasarım ve Uygulama asmbly idea & application